Gadżety Kobieta Trendy Włosy

Anioł Stróż Twoich włosów

Share On Facebook

Plątanie, szarpanie, wyrywanie… Nieustająca batalia prowadzona przez posiadaczki długich włosów nigdy się kończy. Co zrobić, gdy już wypróbowałaś wszystkich sposób, a kołtuny nieustannie zaprzątają Twoją głowę? Mamy na to receptę!

Perfekcyjnie rozczesująca szczotka, która zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów. Została przy niej zastosowana oparta na związkach srebra, antybakteryjna technologia Biomaster. Właśnie to zapobiega rozwojowi bakterii na powierzchni szczotki. Dodatkowo jest piękna, ma oryginalny, unikalny design i idealnie ozdobni każdą łazienkę. Dzięki ergonomicznemu kształtowi świetnie leży w dłoni, a przy szczotkowaniu delikatnie masuję głowę. Tak opisuje ją producent, a mowa o Tangle Angel, innowacyjnej szczotce do włosów, stworzonej do zadań specjalnych.

Zaprojektował ją Richard Ward, wielokrotnie nagradzany fryzjer gwiazd, więc naprawdę dobrze spełnia swoją funkcję. Została wydana w pięciu wersjach, które różnią się wielkością i długością ząbków. Przez to mają inne przeznaczenie i nadadzą się do różnego rodzaju włosów. Duży wybór umożliwia dopasowanie produktu indywidualnie, pod niemal każdego klienta.

Najbardziej popularna jest wersja Classic, która jest mniejsza i ma rzadziej rozstawione ząbki niż Xtreme. W kolekcji znajduje się również wariant dla dzieci, bardzo delikatnie rozczesująca pukle szczotka oraz Shine Angel, czyli linia z dodatkiem naturalnego włosia, która jest przeznaczona do stylizacji, a nie rozczesywania. Dodatkowo możemy zakupić produkt również dla naszego pupila.

O ile wygląd szczotek może być kwestią gustu i być dyskusyjny, o tyle jakość ich wykonania już nie. Świetne, elastyczne tworzywo, z którego są wykonane szczotki zapobiega uszkodzeniom. Nie widać żadnego kleju, ani łączeń, a nóżka jest bardzo stabilna.

Włosy najlepiej rozczesywać, gdy są suche, nie od razu po myciu, ponieważ wtedy są najbardziej wrażliwe na uszkodzenia. Jeśli Twoje pukle są wyjątkowo delikatne, lepiej zacząć od delikatnego rozplątywania przy pomocy własnych dłoni. Palce świetnie sobie poradzą z uporczywymi kołtunami. Później do akcji może wkroczyć Twoja szczotka. Dzięki temu nie wyrwiesz nawet jednego włosa. Pamiętaj, że uszkodzenia mechaniczne są częstym powodem kiepskiego stanu Twojej czupryny.