Kobieta Moda

Ciemnoskóra żywa Barbie?

Share On Facebook

Ciemnoskóre modelki stają się coraz bardziej popularne i chętnie wybierane do sesji zdjęciowych oraz pokazów mody. Szczególną uwagę przykuwa Duckie Thot nazywana… Czarną Barbie!

Kilka lat temu wzięła udział w sudańskiej edycji programu Top Model. Niezbyt dobrze radziła sobie wtedy emocjonalnie. Krytykowano jej kolor skóry, dlatego na jakiś czas wycofała się z modelingu. Dziś podbija rynek mody swoją buzią i niesamowitą figurą. Patrząc na jej zdjęcia nie sposób oderwać od niej spojrzenia, zobaczcie same:

Duckie Thot nie jest jedyną ciemnoskórą modelką, która nie miała łatwego startu. Nyakim Gatwech jest nazywana Queen of the Dark i została uznana za najczarniejszą modelkę na całym świecie. Dziewczyna ma 24 lata i stara się szerzyć równość. Podkreśla wyjątkowość swojej cery poprzez odpowiednie stylizacje i makijaż. Ma grono fanów na Instagramie (ponad 260 tys). Jej początki nie należały do najłatwiejszych. Często bywała dyskryminowana, a pewnego dnia taksówkarz zwrócił jej uwagę, że powinna wybielić skórę. Modelka bez wątpienia prezentuje się pięknie i wyjątkowo, spójrzcie:

Obydwie dziewczyny zmierzyły się z wieloma przeciwnościami, aby dziś błyszczeć i z wdziękiem prezentować swoje ciało. Ich kolor skóry nie przeszkodził w tworzeniu kariery, a jeszcze wiele przed nimi. Współpracują ze słynnymi fotografami i domami mody. Kto wie, może czeka je tak owocna kariera jak ta Naomi Campbell.

Zdjęcie główne: Instagram queenkim_nyakim i duckieofficial.