HOT Kobieta Pięlegnacja

Poznaj kosmetyki prosto od Matki Natury

Share On Facebook

Naturalne kosmetyki zyskują coraz większe grono fanów. Ich atutami są piękne zapachy, oryginalne opakowania i przede wszystkim składniki. Oto kosmetyki prosto od Matki Natury.

Vianek to polska marka kosmetyków, która w swoim asortymencie ma produkty wykonane wyłącznie z naturalnych składników. Bazują głównie na kwiatach i ziołach. Oczywiście polskich, pochodzących z ekologicznych upraw. Co ważne dla wszystkich miłośników czworonogów, kosmetyki te nie są testowane na zwierzętach.

Inspiracją do powstania marki była małopolska wieś Zalipie. To niezwykle miejsce, w którym dosłownie królują kwiaty. Mieszczańscy dekorują tak wszystko, co się tylko możliwe. Domy, płoty, serwetki, ubrania, narzędzia, ceramikę, studnie. Tradycja zdobienia mieszkań sięga XIX w. i przetrwała do dziś. To ewenement na skalę światową. Pod koniec XX w. w Zalipiu powstał Dom Malarek, miejsce spotkania artystów, wymiany doświadczeń i pomysłów. Punkt chętnie odwiedzany także przez turystów.

Marka Vianek wyprodukowała sześć serii kosmetyków. Są to seria niebieska – nawilżająca, seria zielona – orzeźwiająca i oczyszczająca, seria pomarańczowa – odżywcza,
seria czerwona – ujędrniająca i przeciwzmarszczkowa, seria różowa – relaksująca i łagodząca, seria fioletowa – kojąca i wzmacniająca. Produkty przeznaczone są do każdego rodzaju skóry.

Minusem a w zasadzie cechą tych produktów jest stosunkowo krótka data ważności. Wynosi 18 miesięcy od daty produkcji a 3 miesiące od momentu otwarcia.

A Wy co sądzicie o naturalnych kosmetykach? Macie takie w swoich kosmetyczkach?