Hot News Kobieta Paznokcie Trendy

Koreańskie paznokcie hitem Instagrama

Share On Facebook

Kolorowy drucik zwinięty na paznokciach? Dlaczego nie! A do tego uformowany w różne szalone wzory, zaczynając od kwiatków, kończąc na tych azteckich. Poznaj wirenails i daj się im oczarować.

Wirenails to metoda zdobienia paznokci polegająca na pokryciu ich przeźroczystą bazą i ozdobieniu cienkim drucikiem, który może być zarówno srebrny jak i złoty. Tę elastyczną ozdobę można formować w różnorakie kształty, np. kwiaty, bądź zaznaczyć nim kontur paznokcia. Jest to bardzo oryginalny manicure, który bez wątpienia zwraca na siebie uwagę.

Pomysł na wirenails został zaczerpnięty od Eun Kyung Park, która jest znaną kreatorką paznokci i właścicielką koreańskiego salonu Unistella. Wymyślona przez nią metoda już stała się nowym trendem i jest inspiracją dla wielu dziewczyn. Same zobaczcie:

💅👑 NAIL THAT TREND 💅👑 @nail_unistella
#mani #nailtrend #wirenails #pdbae

Post udostępniony przez www.publicdesire.com (@publicdesire)


Zobacz jak wykonać koreańskie paznokcie samodzielnie:

A Wy co sądzicie o tym trendzie? Podobają się Wam takie paznokcie?

Zdjęcie główne: Instagram ravvebeauty; data publikacji: 3 maja 2017.

Komentarze dla “Koreańskie paznokcie hitem Instagrama

  1. Do mnie jakoś nie przemawia ta nowa moda i sama nie pokazałabym się w takich paznokciach. Nie lubię udziwnień, stawiam na klasykę. 🙂

  2. Nie podobają mi się te druciki . Ja bym się bała, że takimi drucikami podrę sobie ubranie przy ubieraniu się,

  3. Czego to ludzie nie wymyślą… Najlepszym sposobem na piękne paznokcie jest tradycyjny lakier do paznokci, nie ma co szukać dalej, a tu coś poszło za daleko:D

Comments are closed.