Festiwal Michaliny Wisłockiej
HOT Kobieta Miłość i seks

Zobacz „Sztukę Kochania. Historię Michaliny Wisłockiej” w plenerze!

Share On Facebook

Od dziś do niedzieli w słynnych na całą Polskę Lubniewicach odbywa się Festiwal Michaliny Wisłockiej – autorki „Sztuki kochania”. Jakie atrakcje czekają na zwiedzających?

Tylu atrakcji w województwie Lubuskim nie było już dawno. Główny organizator – prof. Izdebski, znany na całą Polskę seksuolog z Uniwersytetu Zielonogórskiego i Uniwersytetu Warszawskiego, postarał się o to, aby nikt nie nudził się podczas tego oryginalnego wydarzenia!

Dlaczego Lubniewice?

Jest to miejsce symboliczne. Właśnie tam Michalina Wisłocka poznała swoją gorącą miłość i tam też zrodził się sam pomysł na napisanie tak ważnej dla polskiej seksuologii książki – „Sztuki kochania”.  Obecnie możemy tam zobaczyć piękny park, do którego warto przyjechać nawet z drugiego końca Polski. Szczególnie na tak niespotykane wydarzenie!

Jakich atrakcji mogą spodziewać się uczestnicy festiwalu?

Przede wszystkim koncertów Ani Dąbrowskiej, Marii Sadowskiej, Krzysztofa Daukszewicza oraz Przemysława Raminiaka. Ciekawym pomysłem jest również plenerowy pokaz słynnego w całej Polsce filmu „Sztuki Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Oby tylko pogoda dopisała! A niemałą gratką dla fanów kinematografii bez wątpienia okaże się spotkanie autorskie z twórcami filmu.

Kolejną niezapomnianą atrakcją będzie spektakl teatralny „Paryż i Ty”. A innym bardzo ważnym elementem będzie strefa zdrowia, gdzie każdy uczestnik dostanie możliwość porozmawiania z ginekologiem, seksuologiem, lekarzem medycyny męskiej oraz kardiologiem. Rzadko zdarza się spotkać tylu ekspertów w jednym miejscu!

Prof. Izdebski zachęca również do uczestnictwa w X Ogólnopolskiej Debacie o Zdrowiu Seksualnym. Nie zapomniano również o najmłodszych! Na festiwal można bez żadnych wątpliwości zabrać ze sobą dzieci, ponieważ różne animacje urozmaicą im ten czas.

Zobacz szczegółowy plan festiwalu Michaliny Wisłockiej

fot. festiwalmw.pl
fot. festiwalmw.pl
fot. festiwalmw.pl

Zdjęcie główne: plakat filmu „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”

Klaudia Woźniak
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Żywo zainteresowana pielęgnacją włosów i ciała, podróżami, makijażem, jeździectwem oraz dobrą literaturą. >>>Czytaj więcej artykułów autorki<<<

Komentarze dla “Zobacz „Sztukę Kochania. Historię Michaliny Wisłockiej” w plenerze!

  1. Wspaniałe wydarzenie pod hasłem zdrowia, nie tylko seksualnego. Uczy ‚sztuki kochania’ siebie, troski o swoje ciało i uważności na własne potrzeby. Edukacja, kultura, zabawa, a to wszystko w cudnych plenerach Lubniewic. Po obejrzeniu „Sztuki kochania” serce się raduje, że idee szerzone przez Michalinę Wisłocką odżyły w tym magicznym miejscu. Pomysł wart podtrzymania i propagowania!!!

Comments are closed.