Kobieta Paznokcie Trendy

Efekt ombre na paznokciach zaledwie w dwie minuty

Share On Facebook

Masz już dość bawienia się z gąbeczkami, żeby uzyskać najładniejszy efekt ombre na paznokciach? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Ta metoda jest prosta, szybka i efektowna! Musisz ją wypróbować.

Termiczne lakiery do paznokci są bardzo dobrym rozwiązaniem dla dziewczyn, który nie posiadają zbyt wiele czasu na manicure, a chciałaby uzyskać efekt ombre i na dodatek zmieniać wybrane przez siebie warianty kolorystyczne nawet każdego dnia. Dziś jaśniejsza końcówka paznokcia, jutro ciemniejsza? Dlaczego nie?

Dodatkowym atutem jest naprawdę różnorodna gama kolorystyczna, która umożliwi każdej miłośniczce manicure wybór odcienia idealnego dla siebie.

Jak działają termiczne lakiery hybrydowe do paznokci?

Termiczne hybrydy zmieniają odcień kolorystyczny pod wpływem ciepła. W związku z tym, gdy dłoń zostanie włożona do ciepłej wody – paznokcie pojaśnieją, a gdy do zimnej – kolor ściemnieje. Dzięki temu można stworzyć niesamowity i bardzo prosty efekt ombre. Wystarczy najpierw całe pazurki włożyć do ciepłej wody, a następnie jedynie ich końcówki do zimnej. Dzięki temu one ściemnieją i utworzą bardzo ciekawy i oryginalny zabieg na paznokciach, który zazwyczaj wymaga poświęcenia bardzo długiego czasu. Tak naprawdę efekt ombre na paznokciach jest tylko jedną alternatywą dla zastosowania termicznych hybryd. Możesz pokombinować i dzięki nim wymyślić coś naprawdę niesamowitego. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej inwencji! A swoimi próbami podziel się z nami w komentarzu!

Zobacz jak działają termiczne lakiery hybrydowe:

Ciepło a zimno -cudowne efekty 😀 #termicznehybrydy #termicznylakierdopaznokci #neonail #magic #hybrid

Post udostępniony przez Paulina Pilawka (@p_aaulla)

#neonail #termicznehybrydy #transparentisnewblack

Post udostępniony przez Kinga Jędrusik 20 (@heavenlygirlfromhell)


Jeśli wciąż masz wątpliwości jak uzyskać taki efekt na paznokciach, zobacz instruktaż na poniższym filmie:

Zdjęcie główne: Instagram my_spa_lounge; data publikacji: 11 czerwca 2017