Kobieta Miłość i seks

Jak utrzymać jego zainteresowanie?

Share On Facebook

Pierwsze randki zawsze są wyjątkowe i pełne ekscytacji. Jednak z biegiem czasu emocje opadają, a rutyna daje o sobie znać. Jak rozpalić w nim gorące uczucie, gdy minie pierwsze zauroczenie?

Spotykacie się już od dłuższego czasu, dobrze się dogadujecie, ale wkradają się wątpliwości? On nie mówi Ci już tylu komplementów, a abonament w kwiaciarni na kolejne bukiety róż się skończył? Poznaj 5 sposobów na to, aby on wciąż był Tobą zainteresowany!

Miej poczucie humoru

Jeśli wciąż będziesz nadąsana, a foch stanie się Twoim drugim imieniem, on szybko straci zainteresowanie takimi spotkaniami. Pamiętaj, że nie spotykacie się ze sobą za karę. Wspólne chwile muszą być przyjemne dla obojga, dlatego wprowadzaj miłą atmosferę na każdym kroku i często żartuj.

Nie odkładaj swojego hobby na dalszy plan

Wcale nie jest tak, że w momencie, gdy spotykasz swojego wymarzonego mężczyznę, to on staje się Twoim jedynym zainteresowaniem. Nie odkładaj swojego hobby na dalszy plan. Faceci lubią kobiety, który potrafią się sobą zająć i od czasu do czasu dadzą mu chwilę dla siebie.

Nie odtrącaj przyjaciół

Ani swoich, ani jego. Stwórzcie zgraną paczkę. Jego koledzy mogą okazać się dla Ciebie ciekawym źródłem wiedzy, a jeśli Cię polubią, to zawsze będą wypowiadać się o Tobie dobrze, a to postawi Cię w odpowiednim świetle.

Dużo rozmawiaj i słuchaj

Podobno milczenie jest złotem, a mowa srebrem… Nie w tym przypadku. Pamiętaj, że powinniście szukać wspólnych pasji i tematów. Jeśli potraficie ze sobą rozmawiać nawet na błahe tematy, to dogadacie się ze sobą zawsze. Tylko, żeby dialog nie przerodził się w monolog, nie ma nic gorszego!

Nie osaczaj

Jeśli zaczniecie dla siebie wzajemnie tworzyć więzienie, to na pewno nic dobrego z tego nie wyjdzie. Ludzie w związku powinni wzajemnie szanować swoją prywatną przestrzeń, bo mają do niej prawo, tak jak każdy inny człowiek.

Warto pamiętać o tym, że każdą relację należy pielęgnować, a przy tym nic samo do nas nie przyjdzie. Nawet najlepiej dobrane pary nie przetrwają kryzysu, jeśli nie będą się wzajemnie szanować i doceniać.

Jeśli wciąż masz wątpliwości, zobacz poniższy filmik: pół żartem, pół serio o relacjach damsko-męskich.