bronzer
Konkursy i Testy Make up TOP

Bronzer – lato w puderniczce [TEST]

Share On Facebook

Podkreśli kontur twarzy, zaznaczy kości policzkowe, a zanim na dobre wyjrzy letnie słońce – doda twarzy wakacyjnego blasku i koloru! Bronzer niech na stałe zamieszka w Twojej kosmetyczce. I choć jego aplikacja wymaga trochę wprawy – warto się z nim zaprzyjaźnić.

Pudry brązujące już na dobre zagościły w sercach kosmetykomaniaczek, do wyboru jest mnóstwo odcieni, formuł i efektów wykończenia. Kosmetyk pomoże wykonturować twarz i nada nawet bladej cerze promiennego, zdrowego wyglądu. Aplikacja? Wymaga nieco wprawy. A potem można eksperymentować! Dziś testujemy dla Was kilka łatwo dostępnych produktów znalezionych na drogeryjnych półkach. Bronzer to must have wiosennej i letniej kosmetyczki!

BELL BRONZE SUN POWDER z Panthenolem nr. 025:

Puder o delikatnie satynowym wykończeniu, raczej jasny bronzer z niemal niewidocznymi drobinkami odbijającymi światło; opakowanie plastikowe z wieczkiem zamykanym na „klik”.

EVELINE COSMETICS NATURAL BRONZING PRESSED POWDER 50 SHINE:

Puder o satynowym wykończeniu, dość widoczne drobinki odbijające światło; dość ciemny, o ciepłych, wpadających lekko w pomarańczowy odcień tonach; opakowanie plastikowe ze zdejmowanym wieczkiem.

I HEART MAKEUP SUMMER OF LOVE TRIPLE BAKED BRONZER LOVE HOT SUMMER:

Wypiekany bronzer mocno odbijający światło; odcień wpadający w brzoskwiniowe tony; opakowanie papierowe, w kształcie serca.

MAKEUP REVOLUTION VIVID BAKED BRONZER READY TO GO:

Wypiekany produkt,  z efektem satyny; drobinki niewidoczne;  wpadający delikatnie w różowe tony; opakowanie plastikowe, wieczko zamykane na „klik”.

Zobaczcie, jak poszczególne kolory prezentują się na skórze:

bronzer

Produkt najlepiej aplikować tuż pod kością policzkową i w tych miejscach na twarzy, które chcemy „ukryć”, by nieco twarz wysmuklić.

Zdjęcie główne: Iryna Kalchenko/123RF

 

 

 

Komentarze dla “Bronzer – lato w puderniczce [TEST]

Comments are closed.