Noemi-make-up
Kobieta Make up Strefa Influencera / Blogera

Wykonajcie makijaż karnawałowy z Noemi

Share On Facebook

Noemi, znanej polskiej Youtuberki , nie trzeba nikomu przedstawiać – od dawna podbija internet niezwykłymi make-upowymi tutorialami. Tym razem, podjęła ona wyzwanie od drogerii internetowej horex.pl i wykonała dla swoich widzów zachwycający makijaż karnawałowy. Zobaczcie efekt jej pracy!

Za inspirację do wykonania make-upu posłużył projekt Milk1422 (www.instagram.com/milk1422).

Źródło: youtube / NOEMI (z dn. 29.01.2018)

Noemi do wykonania makijażu wykorzystała kosmetyki z drogerii internetowej horex.pl. Na początku, artystka zaaplikowała detoksykująco-ochronny miejski eliksir do twarzy oraz krem liftingująco-ochronny na dzień Black Rose od evrēe®. Ponieważ Noemi jest z Krakowa, obecnie mocno zanieczyszczonego, kosmetyki okazały się być szczególnie trafione. Spodobał jej się również ich zapach oraz szybkość wchłaniania. Eliksir posiada kompleks anti-pollution, który ma intensywnie pozytywne działanie na skórę narażoną na negatywne czynniki środowiskowe.

Na brwi, artystka nałożyła pomadę Chocolate od Makeup Revolution. Cienie na powieki zaaplikowała na skórę przy pomocy zachwycających pędzli do twarzy od Donegal Unicorn. Pędzelki te przypominają nieco róg jednorożca, są kolorowe, błyszczące i mają przyjemne w dotyku włosie. Następnie, Noemi wykorzystała paletkę od Makeup Revolution Ultra Palette Mermaids Forever. Cienie pozwoliły jej na uzyskanie zachwycającego, dramatycznego efektu, zdecydowanie pożądanego w makijażach karnawałowych! Jako podkładu, Youtuberka użyła Healthy Mix od Bourjois, który umożliwia uzyskanie mocnego krycia i jest dostępny w przystępnej cenie. Po tej części make-upu przyszła pora na sztuczne rzęsy – Noemi wykorzystała rzęsy od Donegal, których wygląd poprawiła jeszcze dodatkowo eyelinerem. Następnie w ruch poszedł korektor Virtual w sztyfcie Dr. Cover & Mr. Hide. Na usta, wykorzystana została matowa pomadka do ust w płynie Hypoallergenic od Bell. 

Do konturowania, artystka także użyła pędzli Unicorn od Donegal. Na wielki finał, Youtuberka zostawiła piękne cyrkonie, które dodały jej makijażowi zachwycającego karnawałowego blasku!

Na tutorialu, Noemi pokazała swoim widzom jak można wykonać dwie wersje makijażu – jedną bardziej delikatną, oraz drugą, zdecydowanie bardziej dramatyczną i hardcorową. Dzięki temu, każdy zainteresowany tym make-upem może sam zdecydować, którą wersję woli wypróbować! Pomimo, iż projekt był skomplikowany, artystka perfekcyjnie sobie z nim poradziła! 

Dodatkowo, na hasło noemihorexpl możecie otrzymac zniżkę w wysokości 10% na zakupy w horex.pl! Koniecznie ją wykorzystajcie!

Karnawał to czas, kiedy pozwalamy sobie na wykonywanie makijażów mocniejszych, niż zazwyczaj. Warto zaszaleć w tym niezwykłym okresie w roku i wypróbować coś odważniejszego. Pozwólcie się zainspirować i wykonajcie swój make-up z Noemi!

Źródła: zdjęcie główne: youtube / noemi (z dn. 29.01.2018)

https://www.instagram.com/NoemiSparkle/

    

Przeczytaj również: Magic Retouch od L’Oreal Paris – szybki sposób na odrosty