Konturowanie nożem i inne insta triki
Hot News Kobieta Make up

Konturowanie nożem i inne insta triki

Share On Facebook

Nikt tak dobrze jak Instagramowiczki nie wie, co zrobić żeby zawsze wyglądać dobrze i poradzić sobie w skrajnie trudnych sytuacjach. Jak wykonać konturowanie nożem? Nitka dentystyczna zamiast eyelinera? Poznajcie insta triki.

Ola Szejjnoga razem z Adrianną Grotkowską postawiły przetestować w Studiu Kobiet kosmetyczne insta tirki. Wybrały te najbardziej oryginalne i popularne sposoby na piękny wygląd.

Konturowanie nożem i inne insta triki

Warkocz pod brodą

To sposób na szybkie, łatwe i efektowne wykonanie fryzury. Coś dla dziewczyn o bardzo długich włosach. Przekładamy włosy do przodu i zaplatamy warkocz. Wyglądam jak dziewczyna z brodą – żartowała Ola. O ile samo zaplecenie warkocza wydaje się dziecinnie proste, o tyle przerzucenie go do tyłu sprawia już nieco więcej problemu. Z przodu fryzura Oli wyglądała bardzo dobrze, nieco gorzej z tyłu. – Trzeba po prostu nabrać wprawy, na pewno będę próbować – komentowała vlogerka. Ten trik zdecydowanie przypadł jej do gustu.

Nitka dentystyczna zamiast eyelinera

Ten trik polega na zamoczeniu nitki dentystycznej w eyelinerze i przyłożenie jej do powiek. Na filmikach zamieszczanych na Instagramie można zobaczyć jak dziewczyny wykonują w ten sposób cały, perfekcyjny makijaż. Musiałabym chyba robić to sto razy, żeby zyskać zadowalający efekt. Wolę moje tradycyjne kreski eyelinerem w dwie minuty – skomentowała Adrianna Grotkowska. Triki mają w końcu nam ułatwić życie, a nie utrudnić.

Konturowanie nożem i inne insta triki

Konturowanie nożem

To wyjątkowo niebezpieczny trik. Przykładamy nóż do policzka i używamy po jego zewnętrznej krawędzi pędzla z bronzerem. Efekt całkiem zadowalający, chociaż vlogerka musiała jeszcze dodatkowo rozcierać bronzer, co nieco mija się z celem. Przy konturowaniu nosa było już dużo trudniej i Ola postanowiła całkiem zrezygnować z tego zabiegu. Podsumowując: Noż niech lepiej zostanie przy kanapkach.

Konturowanie nożem i inne insta triki

Piegi pomadą i gąbką

Ostatni trik jaki przetestowały vlogerki to piegi wykonane za pomocą pomady i gąbki do zmywania naczyń. Kawałek gąbki po jej chropowatej stronie moczymy w pomadzie, następnie przykładamy ją w miejsca, w które chcemy żeby powstały naturalne piegi. Efekt zdecydowanie nie zadowolił Adrianny. Wyglądają jak brud – skomentowała. Trik ten przydać się może co najwyżej do charakteryzacji, przy tworzeniu np. brody.

A Wy co myślicie o isnta trikach? Próbowałyście? A może znacie inne? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

Screeny pochodzą z kanały YouTube Studio Kobiet.

Przeczytaj również: Tylko u nas. Wywiad z Panną Joanną.