Kobieta Perfumy

Top 5 flakonów perfum

Share On Facebook

Perfumy mają nie tylko cieszyć nos, ale i również oko. Ich flakon odgrywa bardzo ważną rolę, a producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych propozycji. Muszą się wyróżnić z tłumu i przyciągnąć uwagę klientów. Niektóre opakowania zapachów stają się małymi dziełami sztuki. Które z nich są najładniejsze?

Każda kobieta używa perfum i ma swój ulubiony zapach. Łazienkowe półki zdobią najróżniejsze flakony. Począwszy od tych prostych, po te bardziej wyrafinowane i oryginalne. Wybierając produkt w drogerii, nim go powąchamy, rozglądamy się w poszukiwaniu naszej zdobyczy. To właśnie wzrok gra pierwsze skrzypce, dopiero później dochodzi do tego zmysł powonienia. Marki bardzo dobrze o tym wiedzą, dlatego robią wszystko, żeby zwrócić uwagę konsumentów. Sporządziliśmy specjalnie dla Was ranking 5 najpiękniejszych flakonów.

Jean Paul Gaultier „Le Classique Eau D’ete Summer”

Znalezione obrazy dla zapytania Jean Paul Gaultier „Le Classique Eau D'été Summer”
fot. ceneo.pl

Ta marka wszystkie swoje zapachy zamyka w buteleczkach o kształcie manekina. Każdy z nich jest w inny sposób dekorowany. Flakon tego zapachu wyróżnia się. Został w misterny sposób pomalowany we wzór japońskich tatuaży. To robi wrażenie.

Lolita Lempicka „Si, Lolita”

Znalezione obrazy dla zapytania Lolita Lempicka „Si, Lolita”
fot. ceneo.pl

Kształt czterolistnej koniczny nie może kojarzyć się źle. Widok tego flakonu bez wątpienia przykuwa uwagę, a niejednej posiadaczce na pewno przyniósł szczęście. Każdy płatek przypomina kształt serca, co wzmacnia pozytywny efekt.

Mugler Angel

Znalezione obrazy dla zapytania Mugler Angel
fot. fragrantica.pl

Kto nie chciałby posiadać swojej własnej gwiazdy? Ten oryginalny i jakże piękny flakon prezentuje się dobrze na każdej półce. Aż chce się go dotykać, ponieważ jego kształt idealnie pasuje do dłoni.

Bulgari „Omnia Coral”

Perfumy Bulgari Omnia Coral Woda toaletowa 65 ml - zdjęcie 2
fot. ceneo.pl

Symbol nieskończoności z wygrawerowaną nazwą marki i takim doborem kolorystycznym… To musiało się dobrze skończyć. Te dwa przenikające się pierścienie bez wątpienia przykuwają uwagę. Tak oryginalny, a zarazem skromny design będzie pasował do niemal każdej toaletki.

Oh La La Azzaro

Znalezione obrazy dla zapytania Oh La La Azzaro
fot. perfumeparadise.ca

– O, zdobyłaś kolejny puchar?

– Nie! To tylko nowe perfumy.

Te dwa zdania idealnie obrazują sedno tego pięknego flakonu. Od tych finezyjnych kształtów trudno oderwać wzrok. Która z nas nie chciałaby zostać posiadaczką tak pięknego pucharu?

Zdjęcie główne: Instagram perfumememory; data publikacji: 20.05.2017