znani ludzie na openerze
HOT Lifestyle Mężczyzna

Znani ludzie na Openerze. Kto ze świata showbiznesu był na festiwalu?

Share On Facebook

Gdyński Open’er Festival przyciągnął tłumy muzycznych koneserów. Nie mogło oczywiście zabraknąć całej śmietanki ze świata polskiego showbiznesu. Wojewódzki, Szyc, Maffashion. Spotkaliście kogoś znanego?

Sezon na letnie, wakacyjne festiwale otworzył jak zawsze Open’er. To wydarzenie ma już od dłuższego czasu rangę europejskiego festiwalu. Nic dziwnego, na scenach lotniska Gdynia-Kosakowo występują od dawna gwiazdy światowego formatu. W tym roku m.in. Radiohead, The Weeknd, Foo Fighters, The Kills, The xx, Lorde, James Blake, Michael Kiwanuka, Moderat, Nicolas Jaar czy Solange.

Znani ludzie na Openerze. Kto zawitał do Gdyni?

Przy tylu gwiazdach sceny muzycznej nie mogło zabraknąć polskich celebrytów, blogerów, vlogerów, ludzi mediów czy aktorów, którzy chętnie dzielili się selfie na swoich profilach mediów społecznościowych. Kto zawitał na Pomorze?

Wojewódzki, Wesołowski, Szyc i kobiety. To zdjęcie poniżej, w trzech różnych odsłonach, zawładnęło polskim Instagramem. Widać, że wszyscy czekają na świetną zabawę. Z dalszych relacji wspomnianej trójki można wywnioskować, że tak właśnie było.

Opener rozpoczęty! Jesteście?? @opener_festival #openerfestival #gdynia #friends #music #festival #radiohead #start

A post shared by Borys Szyc Official (@borys.szyc) on

#moja#ulubiona#pani#od#mody#amg#biturbo#brabus

A post shared by Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) on


Blogerzy, Vlogerzy, Influanserzy, ludzie mediów. Oni również nie mogli odpuścić sobie Open’era. W końcu dawali relacje z pierwszej (selfowej) ręki. Było kolorowo, zabawnie i oczywiście… modnie 😉

#OPENER #day2 #opener2017 @zalando #zalandostyle 💋❤ @opener_festival

A post shared by Julia K. (@maffashion_official) on

@wojtekmazolewski @kovvalsky i #Viciu #rodzinaslowemsilna @opener_festival

A post shared by Piotr Kedzierski (@piotrkedzierski) on


Nie mogło obyć się bez pokazu stylówki na festiwal. Co ubrały na siebie Maffashion i Jessica Mercedes? Która z nich lepiej się zaprezentowała na płycie lotniska Gdynia-Kosakowo? Sprawdźcie sami.

Opener vibes 🌙 #festival #look #OOTD

A post shared by Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced) on

Open’er Festival już za nami. Jeden z pierwszych wakacyjnych festiwali przywołał tłumy fanów dobrej muzyki. Mimo, że pogoda nie rozpieszczała, widać po zdjęciach w mediach społecznościowych, że nie był to największy problem. Wszyscy świetnie się bawili. Szykujecie się już na przyszły rok? Prawdopodobnie sprzedaż pierwszych biletów na Open’er 2018 ruszą we wrześniu br. A przed nami jeszcze kilka innych ciekawych festiwali. Wybieracie się na któryś?

Zdjęcie główne: www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Przeczytaj również: Letnie festiwale muzyczne

Robert Sławiński
Z tworzeniem treści w internecie związany nierozłącznie od 2007 roku, rozpoczynając swoją przygodę jako dziennikarz kulturalny. Zafascynowany designem, filmem, podróżowaniem i kulinariami.>>> Czytaj więcej artykułów autora <<<