Biżuteria Kobieta

Bursztyny dla Pary Książęcej!

Share On Facebook

Wizyta pary książęcej w Polsce trwa w najlepsze, a dziś udadzą się do Gdańska! Wiemy na pewno, że kreacje księżnej Kate przyćmią wszystko, ale co z jej biżuterią?

Dziś księżna i książę wraz z dziećmi udadzą się do Gdańska, gdzie będą mieli okazję przyjrzeć się pracy rzemieślników tworzących wyroby z bursztynu. To z pewnością przypadnie do gustu księżnej Kate! Jej zwyczajową kreację zazwyczaj dopełniają kolczyki. Rzadko kiedy zdarza się, aby jej ciało ozdabiały bransoletki, czy naszyjniki. Jednak same kolczyki stanowią piękne uzupełnienie, tylko spójrzcie na te kombinacje:

Bursztyny dla Pary Książęcej

Bursztyny dla Pary Książęcej

Bursztyny dla Pary Książęcej

Para książęca zostanie oficjalnie przywitana w Dworze Artusa, gdzie goście otrzymają prezent. Według protokołu może to być tylko jeden upominek dla dwojga. Postawiono na bursztyn, który nieodłącznie kojarzy się z Gdańskiem. Prezent ma być praktyczny i użytkowany przez Kate i Williama, a nie odłożony w kąt tuż po powrocie do kraju. Właśnie dlatego kolia z bursztynem i bursztynowe spinki do mankietu zostały specjalnie dobrane do ich stylu. Podobno biżuteria jest bardzo wytworna i elegancka. Może niebawem się o tym przekonamy? Jak sądzicie, czy taki prezent jest odpowiedni dla pary książęcej?

Zdjęcie główne: katemiddelton_fashion

Pierwszy komentarz dla “Bursztyny dla Pary Książęcej!

Comments are closed.