Pojedź do SPA, które kochają gwiazdy
Hot News Kobieta Pięlegnacja

Pojedź do SPA, które kochają gwiazdy

Share On Facebook

Weekend to dobry czas na chwilę relaksu. Dusza jak i ciało potrzebują regeneracji po ciężkim tygodniu pracy. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy propozycje miejsc, które warto odwiedzić. Te Spa, kochają gwiazdy.

Każda z nas potrzebuje czasem poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Złapać chwilę oddechu. Poddać się przyjemnym i regenerującym zabiegom ciała i twarzy. Zobacz, które miejsca są rekomendowane przez celebrytów.

Busko Zdrój 😂 #dziewczyny #basen #spa #maska #beauty #happy #love #peace @dziendobrytvn @tvn.pl

Post udostępniony przez DorotaGardias (@dorotagardias)

Prezenterka Dorota Gardias wybrała na miejsce odpoczynku Busko Zdrój. Hotel SPA Słoneczny Zdrój okrzyknięty został objawieniem roku 2016. Urokliwie położone SPA w uzdrowiskowej miejscowości w powiecie świętokrzyskim ma bardzo bogatą ofertę. Znajdziemy w niej zabiegi pielęgnacyjne twarzy, ciała, dłoni i stóp, masaże pielęgnacyjne oraz ceremonie wellness. Spa & Wellness to także basen, cardio room, jacuzzi i sauny (fińska i IR).


Maja Bohosiewicz, Zosia Slotala, aktorka Ada Fijał, Paulina Krupińska uwielbiają relaksować się w klinice LE SPA w Warszawie. To wyjątkowe miejsce oferujące zabiegi na światowym poziomie. Można tutaj nie tylko odpocząć czy zrelaksować się, ale także poprawić mankamenty swojej urody.

Pojedź do SPA, które kochają gwiazdy

 

Kolejne miejsce chętnie odwiedzane przez gwiazdy to Hotel DUO SPA w Janowie Lubelskim. To wyjątkowe miejsce otoczone jest lasami, położone nad Zalewem Janowskim. Obiekt w swojej ofercie ma nie tylko zabiegi pielęgnacyjno-relaksujące ale także łaźnię parową, jazdę konną czy team building. W hotelu czas spędzili m.in. Magda GesslerOtylia JędrzejczakCezary Pazura czy Andrzej Grabowski.


Gwiazdy uwielbią także BUKOVINA HOTELBukowinie Tatrzańskiej. To właśnie w tym miejscu Tydzień Metamorfoz przeprowadziła Ewa Chodakowska. 

Przeczytaj również: NIE – ULUBIEŃCY Panny Joanny.