Claudia Schiffer stworzyła własną linię kosmetyków
HOT Kobieta Make up

Claudia Schiffer stworzyła własną linię kosmetyków

Share On Facebook

Znana modelka Claudia Schiffer stworzyła własną, limitowaną linię kosmetyków. Wszystko owiane jest tajemnicą. Nam udało się zdobyć kilka informacji.

Claudia Schiffer ogłosiła na swoim Instagramie, że razem z firmą ArtDeco tworzy linię kosmetyków do makijażu. CLAUDIA SCHIFFER MAKE UP wystartować ma już 5 września.


Modelka nie zdradza za wiele. Wiadomo, że w sprzedaży znajdą się pomadki, kredki do ust, róż, puder cieni do oczu dostępne będą też lakiery do paznokci i inne kosmetyki do makijażu.

Jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek lat 90. nie kryje swojej ekscytacji.

I’m very excited to announce the launch of my limited edition make-up collection –  napisała na Instagramie

Jakie będą jej kosmetyki? Tego jeszcze nie wiemy. Modelka z pewnością ma jednak ogromne doświadczenie w świecie mody i makijażu. Jej twarz pojawiła się na ponad 700 okładkach najważniejszych magazynów o modzie m.in. „Vogue”, „Harper’s Bazaar”, „Cosmopolitan”, a także na opiniotwórczych „Vanity Fair”, „People”, „Rolling Stone”,The New York Times”. Uznawana jest za jedną z trzech największych modelek wszech czasów (obok Lindy Evangelisty i Naomi Campbell). Reklamowała m.in. domy mody takie jak: Chanel (uznawana za najważniejszą modelkę w historii tego domu mody, reklamowała perfumy Cristalle), Versace czy Ebel. Nazywana jest natchnieniem Karla Lagerfelda.

What product can you not live without? #ClaudiasBeautySecrets Coming soon! #ClaudiaSchifferMakeUp @claudiaschiffer @artdeco_cosmetics

Post udostępniony przez Launching September 2017 (@claudiaschiffermakeup)


Schiffer podąża za śladami innych supermodelek, które wydały własne kosmetyczne linie. Należą do nich Rosie Huntington-Whiteley, Cindy Crawford i Miranda Kerr.

Kosmetyki CLAUDIA SCHIFFER MAKE UP będą prawdopodobnie w cenie produktów ArtDeco. Dla porównania puder kosztuje u nich około 100 zł a pomadka 70. Kosmetyki są dostępne w sieci Douglas.

Przeczytaj również: Kultowa paleta HudaBeauty prawie 150 zł taniej!

Komentarze dla “Claudia Schiffer stworzyła własną linię kosmetyków

Comments are closed.