Kobieta Make up Pięlegnacja Trendy

Błyszcz się tylko w słońcu! Lekkie podkłady na lato

Share On Facebook

Trwałe, lekkie i niezawodne. Właśnie takie powinny być podkłady na lato. Szczególnie kobiety z cerą tłustą, mieszaną lub suchą mają problem przy dokonaniu odpowiedniego wyboru. My Ci pomożemy!

Lekkie podkłady na lato nie powinny być wyczuwalny na skórze, ale muszą zapewnić odpowiednie krycie. Znalazłyśmy specjalnie dla Was trzy świetne podkłady, które powinny dobrze się sprawdzić wakacyjną porą.

Rouge Bunny Rouge – Mleczna Akwarela

Znalezione obrazy dla zapytania Rouge Bunny Rouge – Mleczna Akwarela

Ten podkład nie należy do najtańszych, jednak jest wart swojej ceny. Producent zapewnia, że bardzo dobrze stapia się ze skórą, a dzięki temu minimalizuje niedoskonałości. Zawiera on składniki, które mogą wpłynąć pozytywnie na cerę, m.in.: detoxyl, który odtruwa skórę i łagodzi podrażnienia oraz ekstrakt z bambusa działający nawilżająco i regenerująco. Podkład potrafi przynieść ulgę podrażnionej, ściągniętej twarzy.

Poniżej znajduje się filmik z recenzją i testem na żywo tego podkładu:

Airbrush HD z Makeup Atelier Paris

Znalezione obrazy dla zapytania Airbrush HD z Makeup Atelier Paris

Ten płynny podkład według producenta wygląda jak druga skóra, jest niemalże niewyczuwalny, a jego krycie można stopniować. Rozświetla bardzo delikatnie, a przede wszystkim stapia się z cerą, dzięki czemu skóra wygląda naturalnie, a wszelkie niedoskonałości są zamaskowane. Nie podkreśla suchych skórek, a jego aplikacja jest bardzo prosta. Jest bardzo trwały i wytrzymuje nawet cały dzień. Poniżej zamieszczamy filmik z instruktażem w jaki sposób nakładać ten podkład:

Gosh Foundation Drops

Znalezione obrazy dla zapytania Gosh Foundation Drops

Ten podkład jest w zdecydowanie niższej cenie i jest przeznaczony dla posiadaczek raczej suchej cery. Również wygląda naturalnie i dobrze stapia się ze skórą. Jego konsystencja jest lekka, troszkę przypomina olejek, czy serum. Niestety nie jest tak trwały jak poprzednie podkłady, łatwiej go zetrzeć, ale za tę cenę warto spróbować. Może stanie się Twoim nowym ulubieńcem?

Poniżej filmik z testem tego podkładu: