HOT Kobieta Make up

Huda Beauty – hit czy kit?

Share On Facebook

Najbardziej popularna paleta sezonu budzi wiele kontrowersji. Znane Youtuberki mają na jej temat podzielone opinie. Poznajmy ich argumenty.

Paleta od HUDA BEAUTY składa się z 18-stu matowych, satynowych oraz cieni z efektem foliowym. Jej koszt waha się w okolicach 400 zł. Czy rzeczywiście jest warta swojej ceny?

💜💜💜@hudabeauty @alyakattan @monakattan #hudabeauty

Post udostępniony przez Huda Beauty (@hudakattanbeauty)

Plusy palety

Część Youtuberek jest wprost zachwycona tym produktem. Cienie świetnie się nakładają, rozcierają, tworzą piękny makijaż. Dodatkowo długo się utrzymują i doskonale ze sobą łączą, kolory nie zacierają się – chwali Kaki Makeup. Zapewnia, że nie żałuje wydanych na kosmetyk pieniędzy.

Red Lipstick Monster urzekło już samo opakowanie palet. Cudowne, najpiękniejsze jakie miałam – mówi na swoim kanale.

Podobnego zdania jest Hanka z digitalgirlworld13. Podkreśla dobrą jakość palety oraz to, że cienie znakomicie odbijają światło. Producent zamieścił informację, że cienie nakłada się palcem, to nie jest wada produktu tylko jego cecha – dodaje.

Minusy palety

Nie wszystkie Youtuberki są jednak tak entuzjastyczne wobec cieni Huda Beauty. Adrianna Grotkowska ocenia paletę na cztery plus. Do wad cieni zalicza słabą pigmentację, jej zdaniem są one zdecydowanie za mało intensywne. Przyznaje, że sama woli kolorowe palety, ta od Huda Beauty nie inspirowała jej do tworzenia nowych makijaży. Podsumowuje: Paleta nie jest warta tych pieniędzy.

A Wy jak uważacie? Czy któraś z Was przetestowała tę paletę? Jesteśmy ciekawi waszych opinii.

Pierwszy komentarz dla “Huda Beauty – hit czy kit?

Comments are closed.