Akcesoria Dziecko HOT

Mama ubiera swoje dziecko w… warzywa, owoce i kwiaty

Share On Facebook

Kreatywna mama postanowiła urozmaicić ubiór swojej córki i zaprezentować efekty na Instagramie, tym samym poprawia humor nie tylko sobie i swojej latorośli, ale również nam!

Oglądając te zdjęcia nie sposób jest się nie uśmiechnąć. Zdjęcia dziewczynki zasłoniętej owocami, kwiatami i warzywami, które są ułożone w taki sposób, że tworzą efekt stroju dziecka, robią niemałe wrażenie. Za sprawą uśmiechów i min dziewczynki fotografie są niesamowicie urocze. Tylko na to spójrzcie:

Wcale nas nie dziwi to, że Alya Chaglar, turecka malarka i matka 3-letniej Stefanii, zdobyła niemałą popularność dzięki tym zdjęciom. Na Instagramie ma już prawie 60 tysięcy obserwujących, a ta liczba wciąż rośnie. Chyba naszym ulubionym porannym zajęciem będzie przeglądanie tych zdjęć w nadziei na poprawę humoru, szczególnie w poniedziałek!

Edgar Artis jest ilustratorem mody. W swojej pracy wykorzystuje owoce, warzywa, kwiaty i słodycze do stworzenia ubrań. Rysuje modelki i modeli, a następnie przyodziewa je np. w suknię z lateksowych rękawiczek, czy np. cytryny. Zobaczcie:

Czy mogło to być inspiracją dla Alyi Chaglar? Raczej nie! Jak sama deklaruje w jednym z zagranicznych mediów, pierwsze zdjęcie było całkowitym przypadkiem, a zarazem inspiracją dla kolejnych dzieł.

Zdjęcie główne: Instagram seasunstefani; data publikacji 10 lipca 2017.

Przeczytaj również: Kosmetyki do opalania Lirene – seria dla dzieci [TEST]