WIĄZANKI ŚLUBNE
Moda Trendy

Bukiety ślubne jak za dawnych lat! Najmodniejsze wiązanki sezonu

Share On Facebook

Zdobi, dopełnia suknię ślubną, a umiejętnie dobrany podkreśla styl uroczystości. Nieodłączny atrybut każdej panny młodej: bukiet! Podpowiadamy, jakie bukiety ślubne są najmodniejsze w sezonie 2017

Minęły już czasy wiązanek – wachlarzy (triumfy święciły w latach 90 XX wieku), w niepamięć poszły też te z orchidei. Sezon ślubny 2017 właśnie się rozpoczyna. Sprawdziliśmy, jaką wiązankę powinna wybrać przyszła panna młoda, która chce pokazać, że zna się na rzeczy.

By ułatwić Wam wybór, research wzięłyśmy na siebie, internetowe inspiracje przejrzałyśmy wzdłuż i wszerz i śmiało możemy stwierdzić, że w tym sezonie bukiety ślubne są:

DUŻE, Z MIESZANYCH KWIATÓW, Z DODATKIEM ZIELENI, PRZEWIĄZANE WSTĄŻKĄ

Ślubne wiązanki prezentowane przez mistrzów florystyki w tym sezonie, nawiązują nieco dla bukietów, które kojarzymy ze ślubnych fotografii naszych rodziców a nawet dziadków.

Panny młode w tym sezonie wręcz dźwigają naręcza kwiatów, a bukiety nie mają nic wspólnego z regularną formą czy symetrią. Im większe i bardziej „naturalne”, tym lepiej! Tak jak na zdjęciach poniżej:

Playing catch up today but really just day-dreaming about shooting in the mountains again.

A post shared by Kelsey Sjostrom (@featherandtwine) on

From that one time I shot film just for fun 💕 Bouquet & styling by @kristinpartin #jessicashaephotography

A post shared by Jessica Shae (@jessicashaephoto) on

WIĄZANKI ŚLUBNE
fot. DMITRII SHIPILOV/123RF
wiązanki ślubne
FOT. Ivan Kuznetsov/123RF
wiązanki ślubne
fot. Oleg Breslavtsev/123RF

Jakie kwiaty do bukietu? Jak widać, sprawdzą się tak naprawdę wszystkie, od róż, przez piwonie, hortensje, po polne kwiaty.

Jesteśmy ciekawe, co sądzicie na temat bukietów ślubnych tego typu. A może wolicie mniejsze, bardziej poręczne  wiązanki? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Zdjęcie główne: DMITRII SHIPILOV/123RF

Agnieszka Zalewska
Polonistka, dziennikarka, z mediami związana od ponad dziesięciu lat. Szczęście daje jej taniec, kocha kulinarne eksperymenty i (przemyślane) zakupy, a nade wszystko czas spędzony z rodziną. Fanka blogosfery, zdrowej kuchni (od czasu do czas grzesząca fast foodem), zaciekawiona minimalizmem, NVC, dietą roślinną... Nasza redakcyjna mamuśka. >>>Czytaj więcej artykułów autorki<<<