Wszystkie kobiety Donalda Trumpa jakie były?
Lifestyle Mężczyzna Seks TOP

Wszystkie kobiety Donalda Trumpa i jaki miały wpływ na jego wizerunek

Share On Facebook

Donald Trump, prezydent Stanów Zjednoczonych, 5 lipca rozpocznie wizytę w naszym kraju. My przyglądamy się jego wizerunkowi oraz podbojom sercowym. Czy swój sukces zawdzięcza swoim żonom?

Czy każde państwo chciałoby taką pierwszą damę, jaką mają Stany Zjednoczone? Melania Trump dziś stoi u boku jednego z najpotężniejszych osób na świecie, skruszona i poddana. Kiedyś skruchy u niej próżno było szukać m.in. na okładce GQ z 2000 roku, a poddana była jedynie modelingowi. Donald Trump wie co robi i jakie kobiety wybiera. Lubi rządzić nie tylko w biznesie czy polityce, ale również w sypialni.

Donald Trump to człowiek wizerunku. Jedną z najdroższych kampanii prezydenckich w USA wygrał właśnie dzięki specjalistom od PR i marketingu politycznego. Wydaje się, że obecnie bez tego typu działań politycy nie mają czego szukać w wyborach. Trump to idealny przykład człowieka sukcesu, który ma fortunę, władzę, kobiety i mimo wszystko wyrazisty wizerunek.

Jak Trump zmieniał się na przestrzeni lat? Zobaczcie w filmie

Wszystkie kobiety Donalda Trumpa. 3 żony to za mało?

Oficjalnie obecny prezydent USA miał dwie żony. Trzecią jest jego aktualna wybranka Melania (od 2005), słoweńska była modelka. Trzy żony, to jak na standardy amerykańskiego playboya, celebryty, biznesmana… etc., niezbyt dużo.

Z jego pierwszą żoną, czeską modelką, Ivaną Trump był najdłużej, bo aż od 1977 do 1992 roku. Z nią ma trójkę dzieci – Donalda Jr., Ivankę i Erica. W 1990 roku wyszedł na jaw romans Trumpa z aktorką Marlą Maples, z którą później się ożenił. Małżeństwo wytrzymało tylko 6 lat (1993-1999). Z Mamples mają córkę Tiffany. Po każdym rozwodzie Donald Trump musiał wypłacić byłym już żonom spore sumy. Na rozwody wydał łącznie 27 milionów dolarów, Ivana zgarnęła okrągłe 25 milionów – to ją nazywa się w showbiznesie najbogatszą rozwódką.

Wszystkie kobiety Donalda Trumpa

Żony Trumpa miały duży wpływ na jego wizerunek medialny

Żony Trumpa miały jednak swój udział w jego obecnym wizerunku. To dzięki nim mógł uporządkować biznesy i rozpocząć swoją medialną przygodę, która doprowadziła go do zaprzysiężenia na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ivana stworzyła słynny przydomek „The Donald” na łamach czasopisma Spy, a pod wpływem Marly został gospodarzem programu telewizyjnego The Apprentice. Jego trzecia żona, dała mu „tylko” syna Barona, którym osobiście się zajmuje, ale… Melania wyszła już praktycznie za ukształtowanego medialnie, biznesowo i politycznie człowieka.

Melania Trump

Official Portrait of First Lady

A post shared by First Lady Melania Trump (@flotus) on

Marla Maples

Donald Trump z Ivaną i dziećmi, lata ’80.

Happy Birthday Donald!✨

A post shared by Ivana Trump (@itsivanatrump) on

Czy trzy żony, to wszystkie kobiety Donalda Trumpa? W jego życiu z pewnością pojawiło się wiele kobiet. O większości opinia milczy, o innych trudno się dowiedzieć. Za Donaldem wzdychały m.in. Carla Bruni, Kara Young, Kim Basinger a nawet Madonna. Sam Trump jest z pewnością wielkim fanem kobiecych wdzięków. To właśnie on w 1996 roku został właścicielem firmy organizującej konkursy piękności – Miss Universe, Miss USA, Miss Teen USA. Do Trumpa należy także agencja modelek Trump Model Management, dzięki której sprowadzono aż 250 zagranicznych modelek do USA.

Donald Trump znajduje się w 100 najbardziej wpływowych ludzi świata wg magazynu Forbes. Jego majątek szacowany jest na 4,5 miliarda dolarów (stan z 2016). Daje mu to 324 miejsce na liście najbogatszych ludzi świata. Obecnie 45. prezydent Stanów Zjednoczonych.

Zdjęcie główne: leirbagarc / 123RF

Robert Sławiński
Z tworzeniem treści w internecie związany nierozłącznie od 2007 roku, rozpoczynając swoją przygodę jako dziennikarz kulturalny. Zafascynowany designem, filmem, podróżowaniem i kulinariami.>>> Czytaj więcej artykułów autora <<<