Kobieta Włosy

Oszukany warkocz „pull through”, idealny dla cienkich włosów

Share On Facebook

Masz cienkie, pozbawione objętości włosy? Jakiekolwiek upięcia wyglądają na Twojej głowie jakby były zrobione z kilku włosków? Zrób sobie oszukany warkocz „pull through” i ciesz się piękną, wytrzymałą fryzurą.

Taki warkocz wbrew pozorom jest dość łatwy do zrobienia. Fryzurę najlepiej wykonać na drugi dzień po umyciu włosów, żeby te nie były zbyt sypkie. Jedyne czego będzie potrzebowała to malutkich gumek i dużej spinki do przytrzymywania włosów. Takie upięcie możesz wykonać samodzielnie w domu. Nie będziesz potrzebowała do tego pomocy. Jeśli na początku nie będzie Ci sprawnie szło – nie przejmuj się. Praktyka czyni mistrza. Na tych zdjęciach zobaczysz, że warto nauczyć się tej techniki:

Pull-throughs 🌼 An easy style to do, and really pretty!

Post udostępniony przez HairByCocco (@hairstylesbycocco)

#pullthroughbraid #braids #pullthroughhairstyle #hairstyles

Post udostępniony przez Hairstyle Page💇🏼 (@hairstylesbyparker)

Zobacz jak zrobić taką fryzurę na tutorialach:

 

Nie jest to skomplikowane, a efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania. To idealna fryzura na lato, a przy dodaniu np. odpowiedniej opaski, czy też kwiatu może się nadać również przy większym wyjściu. Po takim upięciu Twoje włosy będą wyglądać jak uczesane przez najlepszego fryzjera. Dodasz im objętości, a Twoja stylizacja zyska młodzieńczy charakter.

Klaudia Woźniak
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Żywo zainteresowana pielęgnacją włosów i ciała, podróżami, makijażem, jeździectwem oraz dobrą literaturą. >>>Czytaj więcej artykułów autorki<<<