Gadżety Kobieta Moda Trendy

Musisz je mieć! Okularowe trendy 2017

Share On Facebook

Noszenie okularów przeciwsłonecznych jest bardzo ważne dla zdrowia naszych oczu. Ale już nie tylko! Pełnią one też funkcję niezwykle istotnego dodatku do stylizacji, niekiedy są wręcz elementem kluczowym. Podpowiadamy jakie okulary wybrać w 2017 roku.

Okulary przeciwsłoneczne dodają ich właścicielowi pewności siebie i stwarzają wokół niego aurę tajemniczości. Są ubierane do niemal każdej letniej stylizacji. 2017 rok jest dla nas łaskawy pod względem okularowych trendów. Poniżej znajdziesz zestawienie najmodniejszych okularów w sezonie letnim.

Oversize

Duże okulary, które zasłaniają pół twarzy. Warto je wybrać, gdy chcemy ukryć zmęczoną twarz lub akurat trafił się nam nieestetyczny wyprysk.

Okrągłe

😋💙💙💙 . . . . . #blue #tumblrgirl #tumblr #sunglasses #90s #chupachups

Post udostępniony przez Kimara Serynal (@kimarasery)

Ulubione okulary Johna Lenona, tzw. „lenonki”. Pozostają modne do dziś. Nie pasują do każdej twarzy, dlatego lepiej wybierać je ostrożnie.

Lustrzanki

Mascherina base zero Polarizzata

Post udostępniony przez Giuseppe Ruggeri (@polarizzatosiciliacalabria)

Nie, nie, to nie model aparatu fotograficznego. Te okulary dobrze odbijają promienie słoneczne i świetnie chronią oczy. Zazwyczaj nasi towarzysze za nimi nie przepadają, ponieważ widzą w nich swoje odbicie, zupełnie jak w lustrze, ale ten model na pewno jest modny w tym sezonie, więc warto na nie postawić.

Czyste, plastikowe oprawki

Często przybierają dziwne kształty. Występują w różnych kolorach. Świetnie nadają się na luźne, letnie wypady. Mogą podkreślić charakter każdej imprezy tematycznej.

Kolorowe szkła

Nie tylko oprawki mogą przybierać różne kolory, ale również i szkła. W tej kwestii możesz zaszaleć. Wybierz taki odcień, które Tobie podoba się najbardziej i zaskocz swoich przyjaciół.

 

Klaudia Woźniak
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Żywo zainteresowana pielęgnacją włosów i ciała, podróżami, makijażem, jeździectwem oraz dobrą literaturą. >>>Czytaj więcej artykułów autorki<<<