Hot News Kobieta Pięlegnacja

Maseczki Peel Off rodem z Power Rangers!

Share On Facebook

Amerykańska marka GlamGlow postanowiła wprowadzić do swojej oferty maseczki do twarzy inspirowane popularną bajką z naszego dzieciństwa! Kto pragnie wrócić do tych czasów?

Już jesienią ruszy sprzedaż maseczek peel off symbolizujących dwa czarne charaktery z bajki Power Ranger – Power Rangers GravityMud Treatment! Będziesz mogła stać się Ritą Repsulsą używając zielonej maseczki oraz Goldarem stosując złoty wariant!

power rangers
Fot. glamglow.com

Marka GlamGlow jest znana głównie z przyjaznych dla ciała masek błotnych, które systematycznie ulepsza i modyfikuje z myślą o swoich klientkach. Tym razem w składzie maseczek znajdziemy formułę GravityMud, która jest po brzegi wypełniona kwasem hialuronowym i ekstraktem z czerwonych alg. Może się okazać, że ta mieszanka będzie dawać spektakularne efekty! Niestety, na testy musimy trochę poczekać, bo maseczki w sprzedaży będą dopiero jesienią.

Jednak już teraz niektóre blogerki i influencerki dostały szansę wypróbowania tych kosmetyków, a większość z nich jest bardzo zadowolona, wyrażając pozytywne opinie na temat tych kosmetyków.

Powrót do czasów dzieciństwa zawsze jest wesoły i myślę, że ten pomysł przypadnie do gustu szczególnie sentymentalnym osobom. My już nie możemy się doczekać, aż przetestujemy maseczki i przekonamy się o ich skuteczności na własnej skórze! 🙂

Zdjęcie główne: glamglow.com

Przeczytaj również: Miesiączka w samej bieliźnie – bez tamponów i podpasek!