Hot News Kobieta Pięlegnacja

Bolesne życie pięknych kobiet

Share On Facebook

Wydawać by się mogło, że pięknym kobietom niebo uchyla swego rąbka na każdym kroku. Okazuje się, że ślicznotki mają duży problem! Oprócz codziennego opędzania się od mężczyzn, co miesiąc przeżywają prawdziwą katorgę.

Z badań opublikowanych w magazynie „Fertility and Sterility” wynika, że piękne kobiety cierpią na poważne dolegliwości ginekologiczne. Włoscy naukowcy przebadali grupę trzystu kobiet w celu zweryfikowania, czy wygląd w jakikolwiek sposób łączy się z bólami miesiączkowymi. Okazało się, że aż sto kobiet z badanych chorowało na poważną odmianę endometriozy, która powoduje rozrost błony śluzowej macicy. Właśnie ta choroba objawia się m.in. bolesnymi miesiączkami. Kolejne sto dziewcząt również cierpiało na to schorzenie, jednak w bardziej łagodnym stopniu, a kolejne sto było całkiem zdrowe.

Bolesne życie pięknych kobiet

Przebadane kobiety miały szczegółowo zmierzone biodra, talię i biust, a do tego porównano stosunek talii do bioder. Oprócz tego grupa męskich ekspertów przeanalizowała urodę uczestniczek badania i oceniła dziewczęta w skali od 0 do 5. Kobiety zmagające się z poważniejszą odmianą endometriozy należały do grupy ocenionej wyżej i były bardzo zgrabne!

Bolesne życie pięknych kobiet

Najprawdopodobniej temu wszystkiemu jest winien estrogen, którego nadmiar gwarantuje kobiece kształty, ale negatywnie wpływa na endometrium. To wszystko ewidentnie wskazuje na to, że życie pięknych kobiet wcale nie jest usłane różami. Mają spory problem, który jest bardzo trudno rozwiązać.

Klaudia Woźniak
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Żywo zainteresowana pielęgnacją włosów i ciała, podróżami, makijażem, jeździectwem oraz dobrą literaturą. >>>Czytaj więcej artykułów autorki<<<