paznokcie w odcieniu nude
Kobieta Paznokcie TOP

Nie ma nudy! Paznokcie w odcieniu nude na co dzień i od święta

Share On Facebook

Na wielkie wyjścia fuksja albo czerwień. Na lato mięta i neony. A na co dzień… nic! Albo paznokcie w odcieniu nude. Zobacz, na jaką okazję będą idealne.

Fot. devmarya/123RF

NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ; W PRACY:

Profesjonalizm przede wszystkim. Gdy idziesz na rozmowę, chcesz przedstawić przede wszystkim swoje kompetencje. Wtedy neon na paznokciach to nie najlepsze wyjście. Podobnie, gdy chcesz podpisać lukratywny kontrakt, sprzedać polisę… i tak dalej. Cielisty lakier dyskretnie podkreśli kobiecość i nie odwróci uwagi od Ciebie.

NA WESELU, CHRZCINACH, PRZYJĘCIU KOMUNIJNYM…

… i każdej innej rodzinnej imprezie! Niech będzie dodatkiem do cielistej sukni czy beżowego kostiumu. Do tego kopertówka – klasa sama w sobie!

Fot. subbotina/123RF

NA WŁASNYM ŚLUBIE:

Piękna suknia, piękna fryzura, piękna uroczystość… I oczywiście piękne paznokcie. W tym dniu szczególnie często eksponowane (każdy będzie chciał zobaczyć Twoją obrączkę!). Niech będą neutralną oprawą dla dłoni.

W DOMU, NA CO DZIEŃ, W SZKOLE:

Gdy chcesz się poczuć dyskretnie, kobieco, ale krwista czerwień jakoś nie pasuje. Jasny róż, beż, krem, cappuccino – pięknie podkreślą płytkę paznokcia i nie będą wyglądać groteskowo w domowych pieleszach czy szkolnej ławce. A gdy się śpieszysz malując paznokcie, przy tych kolorach ewentualne niedoróbki będą praktycznie niewidoczne!

Fot. devmarya/123RF

My je uwielbiamy (szczególnie te o różowych tonach)!

 

Zdjęcie główne: edwardderule/123RF