haloweenowe szaleństwo
Hot News Kobieta Make up

Halloweenowe szaleństwo

Share On Facebook

Wybieracie się na Halloweenowe przyjęcie? Pamiętajcie o odpowiedniej charakteryzacji. Zobaczcie jakie inspiracje, dla Was przygotowaliśmy!

To jedyny taki wieczór w roku. Z szafy wychodzą duchy, demony, zjawy, pająki i inne przerażające stworzenia. To też czas, kiedy możemy zaszaleć z makijażem.

halloweenowe szaleństwo

Maxineczka stworzyła charakteryzację, inspirowaną postacią z meksykańskiego folkloru – La Lloroną. La Lallrona została zdradzona przez swojego męża, w szale emocji i rozpaczy, aby odegrać się na niewiernym kochanku utopiła dzieci w rzece. Kiedy zorientowała się, co zrobiła, natychmiast popełniła samobójstwo. Za czyny, których się dopuściła za życia, została skazana na wieczną tułaczkę po świecie. Odtąd błąka się po ziemi, szukając swoich dzieci i rozpaczliwie lamentując.

halloweenowe szaleństwo

Maxineczka wykonała także nieco mniej przerażającą charakteryzację, wzorując się na facechartcie Milk1422.

Marta Zmalowana została Spider Queen. Cały makijaż utrzymała w mocnych, czarnych barwach. Jej stylizacja bardzo spodobała się internautkom. Nie szczędziły jej komplementów (pisownia oryginalna):

aga_piwowarczyk_makeup_artist super wyszło zwłaszcza ten efekt 3d. a inspirowałaś się tą pracą gdzie na ustach jest skorpion a na oczach pająki ? ja już do tej charakteryzacji 2 albo 3 rok podchodzę odkąd ją zobaczyłam na insta ale jakiś brak weny żeby to zrobić idealnie.

katarzynakazirod_makeup Rozwalilas konkurencję. Jak fajnie to wygląda!!

Halloweenową stylizację stworzyła także mistrzyni art-makijażu Adrianna Grotkowska. Zobaczcie jak przemieniła się w diabolicznego jokera.

Do stworzenia takiego mrocznego makijażu będziecie potrzebować odpowiednich kosmetyków. Znaleźliśmy je dla Was w supercenie. W nowym internetowym sklepie horex.pl wszystkie produkty zostały przecenione aż o 40 %. Wystarczy w koszyku zakupowym wpisać kod rabatowy: wielkieotwarcie. Koniecznie musicie odwiedzić to miejsce! Tutaj znajdziesz 20 tys. produktów ponad 600 marek. Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Najnowsze, polecane przez autorytety w świecie wizażu, produkty do makijażu. Podkłady, pomadki, cienie, palety cieni, pudry, rozświetlacze, bronzery i róże i wiele, wiele innych…

Pokażcie nam swoje Halloweenowe stylizacje! 🙂

Przeczytaj również: Najlepszy balsam wyszczuplający według InStyle.