HOT Kobieta Make up

72 000 odcieni podkładu?! To oferta Lancome!

Share On Facebook

Masz problemy z doborem podkładu? Nie martw się, nie jesteś w tym osamotniona! Czyżby Lancome odnalazło rozwiązanie tego problemu?

Odpowiedni dobór podkładu jest nie lada wyczynem. Stajemy przed tym wyzwaniem nawet co kilka miesięcy, kiedy nasza skóra i jej potrzeby się zmieniają wraz z każdą porą roku. Często odnalezienie tego idealnego graniczy z cudem. Obecnie i tak to zadanie jest dość uproszczone, dzięki dość szerokiemu wyborowi odcieni. Większość marek oferuje ich nawet kilkadziesiąt, a nie kilka, jak było jeszcze niedawno. Odcień skóry każdej z nas jest inny, więc bardzo trudno byłoby dobrać idealny podkład mając do wyboru niewielką ilość odcieni. Mimo wszystko wciąż stajemy przed trudnym wyborem i często źle dobieramy podkład. Postanowiła to zmienić marka Lancome.

W domu towarowym Harrods w Londynie marka Lancome otworzyła specjalny punkt sprzedaży. Ale nie tylko można tam kupić idealny podkład, ale go… stworzyć! Podkład Le Teint Particulier Custom Made Foundation ma w swojej szerokiej gamie aż 72 000 odcieni. I nie, nie stoją one na półce czekając grzecznie na swoją właścicielkę. Są tworzone przy niej!

Jak jest tworzony podkład?

Wytworzenie spersonalizowanego podkładu wcale nie jest takie proste. Konsultant najpierw ustala typ podkładu, gdzie klientka określa stopień krycia, którego potrzebuje. Następnie zostaje zeskanowała jej twarz w trzech miejscach, aby idealnie dopasować odcień kosmetyku. Ostatnim krokiem jest zmieszanie pigmentów w specjalnej maszynie. Nie tworzy się od razu pełnowymiarowej buteleczki z produktem, tylko jego próbkę, aby sprawdzić, czy spełnia oczekiwania klientki.

Jaka jest cena spersonalizowanego podkładu?

Nie ukrywajmy – taka przyjemność nie należy do najtańszych. Cena wynosi około 90 funtów. Nie każdy może pozwolić sobie na taki podkład, ale może warto, skoro będzie to odcień idealny dla nas?

Zdjęcie główne: Instagram lancomeofficial

Przeczytaj również: Kate Moss w kampanii Reserved

Klaudia Woźniak
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Żywo zainteresowana pielęgnacją włosów i ciała, podróżami, makijażem, jeździectwem oraz dobrą literaturą. >>>Czytaj więcej artykułów autorki<<<