Kobieta Make up

Ten make up nie jest dla każdego! Sprawdź to

Share On Facebook

Czerwone, różowe, nude… Te kolory pojawiają się na naszych ustach najczęściej. Jednak niekiedy chcemy się wyróżnić. Ciemne kolory również mogą dodać nam uroku, a przede wszystkim odwagi. Sprawdź jak zrobić ten wyjątkowy make up ust!

Czarne usta raczej nie są rozwiązaniem na co dzień. Jednak bez wątpienia świetnie sprawdzi się podczas wyjątkowych okazji, np. na sesje fotograficzne w stylu gotyckim, czy też tematyczne imprezy i różne festiwale, nawet te letnie! Dzięki takiemu rozwiązaniu na pewno wyróżnisz się z tłumu i zwrócisz na siebie uwagę. Tylko spójrz na te zdjęcia:

W drogeriach kosmetycznych można z większym lub mniejszym trudem nabyć szminkę w czarnym kolorze. Jeśli takiej nie znajdziesz lub po prostu nie będziesz chciała wydawać pieniędzy na taki zakup, możesz mimo wszystko wykonać tak odważny make up w swoim domu! Niemal każda kobieta posiada w swojej kosmetyczce czarną kredkę do oczu oraz pomadkę ochronną. Właśnie te dwa produkty będą Ci potrzebne.

Najpierw pomaluj swoje usta bezbarwną pomadką ochronną, dzięki temu pozostaną nawilżone i kredka do oczu ich nie wysuszy. Następnie na tak przygotowaną powierzchnię ostrożnie i dokładnie nałóż czarną kredkę. Najlepiej, gdyby była dość miękka, dzięki temu będzie Ci łatwiej ją zaaplikować.

Jeśli chcesz dodać swoim ustom zmysłowości i połysku, dopełnij makijaż bezbarwnym błyszczykiem.

Na poniższym tutorialu zobaczysz w jaki sposób pomalować usta czarną szminką, aby zachowały idealny kształt:

Klaudia Woźniak
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Żywo zainteresowana pielęgnacją włosów i ciała, podróżami, makijażem, jeździectwem oraz dobrą literaturą. >>>Czytaj więcej artykułów autorki<<<