Biżuteria Kobieta Moda

Rihanna projektantką biżuterii

Share On Facebook

Najlepsze miejsce na premierę kolekcji biżuterii to…? 70. Festiwal Filmowy w Cannes, bez dwóch zdań! Właśnie tam swoją kolekcję biżuterii dla marki Chopard zaprezentowała Rihanna. Tak oryginalnej biżuterii nie było już dawno!

Oczy całego świata były skierowane właśnie w tym momencie na Cannes. Pewnie dlatego premiera kolekcji biżuterii Rihanny odbyła się właśnie tam. Zwłaszcza, że Chopard jest partnerem Festiwalu w Cannes już od 20 lat. Piosenkarka poinformowała swoich fanów o tym projekcie realizowanym ze znaną marką aż miesiąc wcześniej na swoim Instagramie, więc dla nikogo fakt, że Rihanna projektantką biżuterii została nie był zaskoczeniem.

A jak prezentuje się biżuteria zaprojektowana przez piosenkarkę? Bardzo oryginalnie i nietypowo. Nie każdy może sobie pozwolić na tak mocne dodatki do stylizacji na co dzień, jednak na pewno biżuteria znajdzie swoje wielbicielki. Zobaczcie same:

there she is… #RihannaLovesChopard

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

so classy ✨♥️ #Rihanna #Detailz #Chopard #RihannaLovesChopard

Post udostępniony przez badgalriri (@detailz)

#Repost @rihstore with @repostapp ・・・ 💍💎✨ #RihannaLovesChopard

Post udostępniony przez Dmitry (@dmitry980987)

Tak odważne i kolorowe ozdoby mogą być bardzo oryginalnym dodatkiem do letniej stylizacji, ale też jako urozmaicenie eleganckiego i wieczorowego looku.

Zdjęcie główne: Instagram – bbyriih; data publikacji: 26 maja 2017

Klaudia Woźniak
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Żywo zainteresowana pielęgnacją włosów i ciała, podróżami, makijażem, jeździectwem oraz dobrą literaturą. >>>Czytaj więcej artykułów autorki<<<