Ciąża i poród Dziecko HOT

Serena William prezentuje ciążowy brzuch, pozując… nago!

Share On Facebook

W swojej sportowej karierze osiągnęła bardzo wiele, jest uznawana za jedną z najlepszych tenisistek na świecie! Teraz spodziewa się dziecka i pokazuje się nago na okładce Vanity Fair!

Serena William była już w ciąży, kiedy wygrała Australian Open. Gdy ogłosiła swoją ciążę na jakiś czas wycofała się z życia medialnego. Teraz, kiedy zbliża się ku rozwiązaniu, otwarcie prezentuje swoje atuty, a ma się czym chwalić! Swoje pięknie wyglądające ciało w ciąży pokazała na okładce Vanity Fair, co spotkało się z niemałą krytyką. Spora część komentarzy pod postem, który opublikowała tenisistka było zdecydowanie pozytywnych, natomiast znalazła się również grupa odbiorców, która nie była zachwycona tym widokiem. Uznali oni, że tak odważne prezentowanie nagiego ciała w ciąży jest przesadą, a głównym zarzutem był… brak szacunku.

Na tytułowej stronie Serena pozuje z profilu, prezentując swój ciążowy brzuch w pełnej krasie, a biust zakrywa dłonią. Rozpuszczone włosy delikatnie falują, a jej mina jest zdecydowanie rozmarzona. Naszym zdanie zdjęcie nie należy do wulgarnych, ani nie emanuje brakiem szacunku. Prezentuje piękno kobiecego ciała w ciąży. Zresztą, zobaczcie same:

Pod postami znalazło się również wiele pozytywnych komentarzy z gratulacjami oraz komplementami na temat Sereny i jej wyglądu. Ten krok na pewno był bardzo odważny, ale tenisistka raczej nie ma czego żałować.

Klaudia Woźniak
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Żywo zainteresowana pielęgnacją włosów i ciała, podróżami, makijażem, jeździectwem oraz dobrą literaturą. >>>Czytaj więcej artykułów autorki<<<