graficzne przepisy IKEA
Dom Kuchnia

Jak zrobić obiad? IKEA ma na to instrukcję obsługi

Share On Facebook

Ułatw sobie gotowanie i skorzystaj ze specjalnej instrukcji w postaci graficznych przepisów. IKEA kolejny raz na poziomie.

Filozofia IKEA jest dość prosta. Jak najbardziej ułatwić życie wszystkim ludziom na całym świecie. Produkcja tanich mebli, które można samodzielnie złożyć w domu, ciekawe gadżety na widok których zawsze mówimy „wow, muszę to mieć” czy wydawany katalog z mnóstwem pomysłów na aranżacje własnego mieszkania czy biura. A teraz kanadyjski oddział IKEA zaprezentował proste instrukcje na obiad. Z czym to się je?

Graficzne przepisy IKEA pod nazwą „Cook This Page”przypominają nam znane już instrukcje składania mebli. Tym razem na tapet wzięto jedzenie. Nic dziwnego, szwedzka sieć meblowa słynie również ze smacznych i tanich obiadów na miejscu oraz zdrowej żywności, którą można kupić w sklepie.

Dzięki tej instrukcji zrobisz smaczny obiad

Ilustrowane przepisy przygotowywane są na specjalnym papierze, które można później zwinąć i umieścić np. w piekarniku. Na każdej kartce widnieją rysunki (specjalny nieszkodliwy atrament) potrzebnych składników. Dzięki nim potencjalny szef kuchni może wypełnić puste miejsca produktami. Rysunki pokazują ile dokładnie potrzebnych jest składników, aby przygotować potrawę. Wszystko jest wyliczone i dopracowane. Et voilà! Nie powstydziłby się tego nawet francuski mistrz kulinarny. Wystarczy tylko wrzucić do piekarnika.

Graficzne przepisy IKEA w Kanadzie

Kanadyjskie graficzne przepisy IKEA

Graficzne przepisy IKEA. Wypróbuj je

Graficzne przepisy IKEA prezentują różne style sztuki kulinarnej. Można tu znaleźć kuchnię włoską czy skandynawską. Instrukcje są częścią specjalnie stworzonej książki kucharskiej, którą można było otrzymać podczas IKEA Canada Kitchen Event.

Graficzne przepisy IKEA dowodzą, że kuchnia może być również kreatywna a przede wszystkim prosta. Wystarczy zastosować się do instrukcji i stworzyć szybkie, smaczne danie.

Zobaczcie sami!

A Wy co myślicie o tego typu ilustrowanych przepisach? Chcielibyście otrzymywać takie instrukcje w polskich sklepach IKEA?

Przeczytaj również: Przepis na makaron w trzech odsłonach

Robert Sławiński
Z tworzeniem treści w internecie związany nierozłącznie od 2007 roku, rozpoczynając swoją przygodę jako dziennikarz kulturalny. Zafascynowany designem, filmem, podróżowaniem i kulinariami.>>> Czytaj więcej artykułów autora <<<